Biuro prasowe

Ostatni rok dominacji telewizora nad smartfonem wśród dzieci 
w Polsce?

Telewizor czy smartfon? – w większości przypadków odpowiedź na to krótkie pytanie pozwala stwierdzić w jakiej grupie wiekowej są respondenci i czy jest między nimi różnica pokoleniowa.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

IV Konferencja Szkoleniowo-Naukowa Allergan Medical Institute

W dniach 17-18.09.2016 r. w hotelu DoubleTree by Hilton odbyła się już 4-ta Konferencja Szkoleniowo-Naukowa zorganizowana pod szyldem Allergan Medical Institute firmy Allergan – lidera medycyny estetycznej na świecie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 lekarzy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

Owoce i warzywa „narzędziem” w rękach HR-owców?

HR a żywienie w miejscu pracy – te dwa na pozór zupełnie różne światy, dziś za sprawą coraz popularniejszych nurtów wellbeing czy employer branding, mają ze sobą więcej wspólnego niż nam się wydaje
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

Nowoczesne technologie i sukces zagranicą? Akademia Przedsiębiorcy dla biznesu.

Dlaczego warto wykorzystywać nowoczesne technologie, Internet, media społecznościowe, czy marketing automation w działalności własnej firmy? Jak bez obaw wejść na rynki zagraniczne? Na te i inne pytania odpowiemy podczas jesiennej edycji Akademii Przedsiębiorcy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

Opony dobrze przygotowane na zimę

Continental na nadchodzący sezon rekomenduje montaż opon zimowych na wszystkie osie pojazdów. Takie wyposażenie samochodów ciężarowych pozwala skrócić drogę hamowania na śniegu nawet o 10 metrów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

COSTA COFFEE otworzyła dwie kawiarnie w Centrum Posnania!

COSTA COFFEE uruchomiła dwie kawiarnie, zlokalizowane w nowo otwartym Centrum Posnania, największej w regionie galerii handlowej.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

Firmy boją się windykacji, ale obalają największe mity

Aż 73 procent firm nie korzysta z zewnętrznej windykacji – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Kaczmarski Inkasso przez Keralla Research. Dwóch na pięciu przedsiębiorców uważa, że usługa jest za droga.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-24

Mitsubishi Outlander przekracza granice od 15 lat!

Rodzina Mitsubishi Outlandera - znana dziś głównie za sprawą popularnego wariantu PHEV, będącego najlepiej sprzedającą się hybrydą typu plug-in na świecie - ma za sobą 15-letnią historię sukcesu, której zwieńczeniem są znakomite wyniki sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-22

LNG ekologiczną alternatywą dla branży spożywczej

Niższe opłaty środowiskowe i koszty energii, większa efektywność kotłowni – takie są korzyści ze stosowania LNG w przemyśle spożywczym. Potwierdza to inwestycja Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, wykonana przez Barter SA.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-22

Luksusowe sedany dla firm - wizytówka i prestiż

Rynek samochodów luksusowych już od kilku lat odnotowuje dynamiczne wzrosty. Nie jest tajemnicą, że za wynikami sprzedaży stoją decyzje zakupowe firm, które w ten sposób inwestują w swój wizerunek. Sprawdzamy ofertę sportowych sedanów.
czytaj więcej