Biuro prasowe

BIZNES 2016-06-30

Uwolnij kobiecą przedsiębiorczość z Agorą Bytom

Dowiedzą się, jak stworzyć idealny plan komunikacji i działania, wykorzystać swój wizerunek oraz z pasji uczynić biznes. W lipcu w Agorze Bytom odbędzie się cykl szkoleń biznesowych „Kobieta ikoną sukcesu”. Wstęp wolny.
czytaj więcej

Jedna z czołowych polskich spółek IT rozwija swój oddział w Bielsku - Białej

Ailleron SA, jedna z czołowych polskich spółek IT, postanowiła rozwinąć swój oddział w Bielsku–Białej. Rozwój biura łączy się z planami kolejnych rekrutacji specjalistów z lokalnego rynku.
czytaj więcej

Nadwiślańska technologia zrewolucjonizuje światowe finanse?

Ailleron SA dostarcza swój flagowy produkt , pozwalający bankom i ich klientom w pełni korzystać z dobrodziejstw bankowości mobilnej, już do kilkunastu placówek na całym świecie.
czytaj więcej

Ponad miliard złotych w PPE

Przez niespełna 17 lat Legg Mason TFI przekroczyło 1 miliard złotych aktywów zgromadzonych we wszystkich PPE, które prowadzi dla swoich klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-30

Grupa zakupowa szansą dla lokalnych przedsiębiorstw

Aby nie tylko utrzymać się na powierzchni, ale i stanowić realną konkurencję dla sieciowych gigantów, kupcy muszą łączyć siły w ramach franczyzy bądź coraz popularniejszej grupy zakupowej.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-30

Jak złowić informatyka?

Ambitni, nastawieni na rozwój, w pracy ceniący różnorodność, wolność i możliwość wdrażania własnych rozwiązań – taki obraz specjalistów IT wyłania się z badania przeprowadzonego przez MonsterPolska.pl. Jakie wnioski wynikają z tego dla pracodawców?
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-30

Top 8 momentów budowy OVO Wrocław

Dwa lata intensywnych prac, 650 zaangażowanych pracowników, oryginalne materiały i nowatorskie technologie – tak powstawał OVO Wrocław. Wielofunkcyjny budynek z apartamentami, biurami, strefą retail i hotelem DoubleTree by Hilton Wrocław jest już gotowy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-30

Stadion w Lille – zbudowany przez Eiffage Construction – gości rozrywki EURO2016

Zbudowany przez Eiffage Stadion im. Pierre-Mauroy we francuskim Lille jest areną, na której rozegranych będzie łącznie 6 spotkań trwających Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro2016: cztery mecze grupowe, mecz 1/8 finału oraz jeden z ćwierćfinałów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-30

Katastrofa budowlana – jak postępować?

Wybuch gazu, pożar, powódź, uszkodzenie budynku przez pojazd, czy wreszcie zaniedbania na etapie prac budowlanych a nawet błędy w dokumentacji budowlanej – to tylko przykłady przyczyn katastrof budowlanych. Jak postępować, gdy dojdzie do katastrofy?
czytaj więcej
Od Krakowa do Gdańska – Poland Business Run rośnie w siłę
BIZNES 2016-06-30

Od Krakowa do Gdańska – Poland Business Run rośnie w siłę

Już po raz piąty drużyny z siedmiu miast Polski staną na starcie, aby pomóc podopiecznym między innymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. 4 września w największym biegu charytatywnym w formie sztafety pobiegną mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Łodzi, Wrocławia i po raz pierwszy – Gdańska.
czytaj więcej