Biuro prasowe

BIZNES 2016-07-29

Jak zdobyć pieniądze na modernizację w przemyśle? – nowe możliwości

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił konkurs wniosków w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Do dyspozycji beneficjentów trafi 500 mln złotych przeznaczonych na proekologiczne inwestycje.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Car-sharing Toyoty w Grenoble ma szanse na komercjalizację

Minęło 18 miesięcy od uruchomienia innowacyjnego programu car-sharingu Toyoty w Grenoble. 70 ultrakompaktowych elektrycznych i-Roadów i COMS-ów rozbudowało system transportu miejskiego w Grenoble o nową opcję.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Promotech KM w nowej siedzibie

Łapski Promotech zakończył budowę nowego zakładu i rozpoczął przeprowadzkę. Pełną zdolność produkcyjną firma osiągnie w połowie sierpnia.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Nowe kolekcje Andropolu na tkaniny dziecięce

Morska, graficzna, leśna - kilka nowych kolekcji tkanin na odzież dziecięcą wprowadził do swojej oferty Andropol SA. Autorskie wzory projektantek spółki wzbudziły duże zainteresowanie klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Stacja LNG spółki Barter zasili kotłownię mleczarni w Kolnie

Białostocki Barter uruchomił kolejną stację regazyfikacji skroplonego gazu LNG. Obiekt w Kolnie zasili nową kotłownię i będzie wykorzystywany do celów technologicznych w Zakładzie Produkcji Mleczarskiej Mlekpol.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Gaz sieciowy od Barter S.A.

Białostocki sprzedawca gazu, Barter S.A. wprowadza do swojej oferty nowy produkt - gaz sieciowy, skierowany do klientów indywidualnych i biznesowych. Docelowo Barter S.A. planuje pozyskać ponad 500 tysięcy klientów, co stanowi ok. 10 proc. rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Użytkowanie wieczyste przejdzie na własność?

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowuje przepisy, dzięki którym użytkowanie wieczyste gruntu pod budynkami wielorodzinnymi ma przekształcić się we własność, a zmiany mogą wejść w życie już od nowego roku. Co te modyfikacje mogą oznaczać dla właścicieli mieszkań?
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Przygotowali wrocławskie mamy do zawodowego startu

Wrocławianki wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez Strefę Aktywnej Mamy wspólnie z hotelem DoubleTree by Hilton Wroclaw. Dowiedziały się m.in., jak urlop macierzyński przekształcić w atut w CV.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Nowość w ofercie Shell – flotowa karta PrePaid

Karty paliwowe to jedno z kluczowych narzędzi pozwalających efektywnie zarządzać gospodarką paliwową. Dlatego managerowie firm transportowych sięgając po takie rozwiązania, liczą na więcej niż tylko transakcje bezgotówkowe.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-29

Brexit, a studia wyższe w Wielkiej Brytanii

De Montfort, jeden z wiodących brytyjskich uniwersytetów rozpoczął w Polsce kampanię informacyjną pod hasłem #LoveInternational, a jego przedstawiciele podkreślają: „Brexit nic nie zmienia w obszarze możliwości studiowania Polaków w Wielkiej Brytanii”
czytaj więcej