Biuro prasowe

BIZNES 2016-08-26

Hossa w branży zoologicznej

Wartość polskiego rynku karm dla psów i kotów szacowana jest na kwotę 1,5 mld zł. Jak przewidują eksperci, w ciągu najbliższych kilku lat, tendencja powinna się utrzymać, a rozwój branży zoologicznej osiągnie jeszcze wyższe tempo.
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-26

KOMUNIKACJA POPRZEZ INICJATYWY LOKALNE

Wywiad z Iloną Kopałą - Manager ds. Marketingu w Echo Investment
czytaj więcej

Mobilne drukowanie z aplikacją Xerox Android Print Service

Firma Xerox upraszczając wykonywanie zadań w stale zmieniającej się, mobilnej przestrzeni pracy oferuje aplikację Xerox Print Service dla systemu Android.
czytaj więcej

Xerox pomoże przedsiębiorcom zadbać o środowisko

Xerox, światowy lider w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi, technologią i dokumentami pomoże przedsiębiorstwom zredukować produkcję dwutlenku węgla oraz zachęci pracowników do większej odpowiedzialności za środowisko.
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-26

Medialny wolontariat

Fundacje, organizacje, stowarzyszenia – w działania wszystkich tych podmiotów wpisane jest pomaganie oraz współpraca z mediami. Im bardziej zostanie nagłośniony temat, tym większe ma szanse powodzenia, a przy pomocy narzędzia do monitoringu mediów można zdziałać więcej.
czytaj więcej

Od audytu po wdrożenie – środowisko druku pod kontrolą

Nowe technologie zmieniają nasze podejście do biznesu i usług. Zaawansowane rozwiązania IT wspierają przedsiębiorców w praktycznie każdym obszarze działalności firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-26

Syrma: narodziny gwiazdy

Syrma. Jak powstał ten supersamochód i czy zobaczymy go na polskich drogach?
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-26

Polscy architekci bogaci w wiedzę o ekologii

Według danych europejskiego projektu ZEBRA 2020 Polacy są jednym z krajów, w których zainteresowanie tematyką energooszczędnego budownictwa jest ogromne. Ten trend potwierdza też najnowsze badanie wykonane na zalecenie firmy Armstrong.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2016-08-25

Jak się przygotować do negocjacji windykacyjnych?

Bardzo wielu windykatorów zapomina, że do negocjacji windykacyjnych, tak jak do każdych innych, trzeba się przygotować. Jak? To już wyjaśni trener windykacyjny, windykator z ponad 20-letnim stażem, Anna Gąsiorowska.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2016-08-25

Ailleron SA dostarczy platformę sprzedażową dla lidera polskiego rynku leasingu

Notowana na GPW spółka Ailleron, powstała z połączenia firm Software Mind i Wind Mobile, podpisała umowę i rozpoczęła realizację projektu wdrożenia platformy sprzedażowej dla Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL) – lidera na polskim rynku leasingowym.
czytaj więcej