Biuro prasowe

BIZNES 2016-12-10

Top 5: Mistrzowie flotowej popularności – jakie samochody kupują firmy?

Nie od dzisiaj wiadomo, że klienci instytucjonalni stanowią łakomy kąsek dla importerów samochodów w Polsce. W zeszłym roku według danych serwisu Carmarket.com.pl w kraju nad Wisłą sprzedało się w sumie prawie 408 tysięcy pojazdów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

Pożyczka ze sprawdzonego źródła – jak rozpoznać rzetelnego pożyczkodawcę?

Firmy pożyczkowe udzielają zobowiązań szybciej oraz ograniczają formalności. Obecnie na rynku działa wiele firm, dlatego pamiętajmy, aby przy wyborze nie kierować się jedynie niskim oprocentowaniem. Musimy być ostrożni, by finansowa pomoc nie stała się ciężarem.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2016-12-09

Ostatni dzwonek na efektywne wykorzystanie zaoszczędzonego budżetu!

Czy zaoszczędzone w budżecie środki mogą być na końcu roku powodem do zmartwień? W żadnym wypadku! Nadwyżka budżetu, to nie tylko szansa na szybką poprawę tegorocznych wyników sprzedaży, ale również na dobry start w nowy rok, pod warunkiem, że szybko i mądrze ją zainwestujemy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

Nagroda "Investment of the Year" dla Pilkington Automotive Poland

Zainicjowaną przez Warsaw Business Journal Group, prestiżową nagrodę przyznano firmie Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. za zrealizowaną inwestycję - Zakład Produkcji Szyb Samochodowych w Chmielowie.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

Technologia NFC w służbie bożonarodzeniowej tradycji we Wrocławiu

Okres świąteczny stawia szczególnie wiele wyzwań służących zaspokojeniu rosnących potrzeb konsumentów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

Eurocash z innowacyjną technologią marki Blulog

200 hurtowni i centrów logistycznych należących do sieci Eurocash zostanie wyposażonych w nowoczesną technologię termometryczną. W sierpniu br. nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy siecią, a poznańską firmą Blulog. Testy innowacyjnego rozwiązania trwały od 2014 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

Najpopularniejsze marki elektroniczne na Facebooku w Polsce

Ranking najpopularniejszych marek elektronicznych na Facebooku w Polsce otwiera Samsung, który zgromadził już prawie 1.4 mln fanów. A jak na jego tle plasują się inni producenci? Przedstawiamy najnowszy ranking NapoleonCat.
czytaj więcej
BIZNES 2016-12-09

5 najważniejszych trendów rekrutacyjnych w 2016 roku

Pracownik działu HR, choć już w części jest, to będzie jeszcze bardziej człowiekiem do zadań specjalnych. Rynek zatrudnienia dynamicznie się zmienia i stawia rekruterów przed nowymi wyzwaniami.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2016-12-09

Strategicznie nie tylko o gospodarce

Już 12 grudnia w podczas Forum dla Wolności i Rozwoju zostaną przedstawione najważniejsze założenia „Strategii dla Polski”.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2016-12-09

Pracownik potencjalnie niewykorzystany. Aż 85% firm chce zmian w HR

Różnica pomiędzy tym, jak firma postrzega swoje działania na rzecz pracowników i sposobem, w jaki widzą to sami pracownicy jest niepokojąco duża.
czytaj więcej