Biuro prasowe

BIZNES 2017-01-18

BLACK Samuraj SAKE NOWOŚĆ DLA PRAWDZIWYCH WOJOWNIKÓW

Marka BLACK Energy Drink, lider kategorii napojów energetycznych*, wprowadza do swojego portfolio kolejną nowość. Black Samuraj Sake to połączenie napoju energetycznego z orientalnymi nutami smakowymi.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-18

SmartGPS SG775 TT EU – wreszcie jest: nawigacja w roszsądnej cenie

Nowoczesne i eleganckie urządzenie dla kierowców, w szczególności samochodów ciężarowych, poruszających się drogami całej Europy - już jest dostępne.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-18

Świt w dolinie śmierci - wyniki badania rynku dronów

Ten rynek dopiero co przeciera oczy, rozgląda się po świecie i szuka dla siebie miejsca, Zanim doczeka się stabilnych zysków, musi wykazać się sztuką przetrwania w startupowej „dolinie śmierci”. Kto nie maszeruje, ten ginie.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2017-01-18

Jakie faktury przedsiębiorcy najczęściej zgłaszają do faktoringu?

Najczęściej finansowane przez faktoring faktury, to nie te z maksymalnie 30-dniowym terminem zapłaty, choć jest ich najwięcej na rynku. Nie są to też te najbardziej uciążliwe, z terminem zapłaty wyznaczonym na ponad 90 dni.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-17

Czy naftowy potentat przestawi się na wodór?

Toyota wraz z partnerami biznesowymi i rządem Abu Zabi przeprowadzi testy Toyoty Mirai, których celem jest analiza możliwości wprowadzenia motoryzacji opartej na wodorze.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-17

Elektryzujące plany Lexusa

Podczas wystawy motoryzacyjnej w Detroit szef Lexus USA Jeff Bracken uchylił rąbka tajemnicy na temat nowości, nad którymi pracuje firma. W najbliższym czasie możemy się spodziewać nowych crossoverów, kolejnych wyczynowych aut z serii F, a także eksploracji nowych segmentów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-17

Studencie wydepcz swoją drogę do kariery w 10 krokach

Nie powtarzaj za znajomymi, że rynek pracy jest trudny i ciężko na nim zaistnieć. Zamiast tego zacznij działać i wydepcz swoją drogę do kariery. Oto 10 ważnych postanowień, które ci w tym pomogą.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-17

Nowy pakiet Bitdefender na oprogramowanie antywirusowe dla organizacji pozarządo

Na rynku pojawił się nowy pakiet przedstawiciela marki Bitdefender w Polsce: Non-Profit - Bitdefender GravityZone Business Security.
czytaj więcej
BIZNES 2017-01-17

SerwerSMS.pl grał bardzo głośno dla WOŚP! Wciąż można wysyłać SMS-y Premium

Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim emocje jeszcze nie opadły, a działania nie dobiegły końca. Dla WOŚP, jeszcze do środy 18 stycznia, na pewno gra SerwerSMS.pl.
czytaj więcej