Komunikaty PR

Ponad 12 000 osób pobrało już aplikację MyOla

2020-01-07  |  01:00
Biuro prasowe

Nowy Rok - nowe cele. Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości?

Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków.  Przede wszystkim – warto postawić na własny rozwój i zyskać nowe możliwości z unikalną aplikacją MyOla.

 

MyOla to nowa, bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez Sukces Pisany Szminką we współpracy z Coca-Cola. To proste narzędzie oferuje pomoc w postaci nagrań dotyczących czterech sferach życia: Ja, Związek, Rodzina i Kariera. Dzięki zawartym w niej funkcjonalnościom "mobilna przyjaciółka" ma pchnąć użytkowników do zaspokojenia potrzeb samorealizacji i samodoskonalenia.

 

W każdej z kategorii zamieszczonych jest kilka lub kilkanaście nagrań - w zależności od obszaru, w który się kliknie. MyOla spokojnym głosem nie tylko wyjaśnia istotę zagadnienia, ale też podpowiada i skłania do refleksji nie narzucając swoich racji.  Dzięki temu jest idealnym motywatorem, w który wytrwać w noworocznych postanowieniach jest najzwyczajniej w świecie trudno. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Minnesoty pokazują bowiem, że wielu Polaków szybko traci do nich zapał i w rezultacie w ogóle ich nie spełnia. Statystycznie połowa z nas żegna się z "nowym ja" najpóźniej do końca stycznia.

 

MyOla stale się rozwija

 

Do tej pory znalazło się tam już kilkadziesiąt materiałów - zarówno wywiadów ze znanymi ludźmi, takimi jak Tatiana Mindewicz-Puacz, Jabłczyńska czy Pauliną Holtz, jak i felietonów zamieszczanych w zakładce „Prawdziwe historie”. Jednym z nich jest na przykład podcast trenera mentalnego Jakuba B. Bączka, który poprzez swoje opowieści podróżnice opowiada o determinacji i nie poddawaniu się.

 

MyOla zawiera też szereg dodawanych regularnie rozmów przeprowadzonych z psychologami i mentorami biznesu. Ich zadaniem jest podsuwanie rozwiązań i inspiracji do działania.  Aplikacja może podpowiedzieć, jak ulepszyć relacje w rodzinie, jak poradzić sobie z presją w pracy, czy jak znaleźć czas dla samej siebie. Znajdziemy w niej także zestaw medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz tzw. koła ratunkowe - unikalne rozwiązania, które podpowiedzą co robić, gdy znajdujesz się w sytuacji kryzysowej. Wchodząc w nie znajdziemy pliki audio, które pomogą odpowiedzieć na pytania co zrobić, kiedy czujemy się bezsilne, jesteśmy w dołku, mamy zły humor lub przeżywamy lęk i stres.

 

MyOla sprawdzi się więc odpowiednio do nastroju i potrzeb - zapewni wsparcie, relaks albo rozrywkę. Korzystanie z aplikacji może pomóc uspokoić tempo życia, odnaleźć swoją autentyczność i wewnętrzną moc oraz wyrażać siebie w pewniejszy sposób, a co za tym idzie z odwagą i radością podejmować nowe wyzwania - nie tylko te noworoczne!

 

#JestemTuDlaCiebie - taka właśnie jest MyOla.

 

Wystarczy ją zainstalować - dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak i IOS - aby w każdej chwili móc po prostu kliknąć w nią i jednym ruchem palca wybrać odpowiednie do potrzeby funkcjonalności i treści. Więcej na: www.myola.pl.

 

Więcej na: www.myola.pl i https://www.instagram.com/myola.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nowy kierunek Prawo w IT na Uczelni Łazarskiego Biuro prasowe
2024-05-28 | 10:30

Nowy kierunek Prawo w IT na Uczelni Łazarskiego

W dobie coraz większej konkurencji na rynku usług prawniczych, zarówno prawnicy po studiach, jak i adwokaci i radcowie prawni świeżo po aplikacjach i zdanych egzaminach zawodowych
Edukacja 3. Piknik Nauki Fahrenheita. W planie rekordowa liczba atrakcji!
2024-05-21 | 14:00

3. Piknik Nauki Fahrenheita. W planie rekordowa liczba atrakcji!

Warsztaty, zabawy, konkursy, spektakularne pokazy naukowe, a nawet testy i badania profilaktyczne – 26 maja 2024 roku na Górze Gradowej w Gdańsku odbędzie się 3. Piknik Nauki
Edukacja Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC kluczem do zrozumienia unijnych standardów ESG
2024-05-20 | 10:00

Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC kluczem do zrozumienia unijnych standardów ESG

Nowy kurs AICPA & CIMA i PwC pomoże specjalistom ds. rachunkowości i finansów wdrożyć unijne standardy sprawozdawczości w zakresie zrównoważonego rozwoju

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

European Financial Congress 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Tylko co 20. palacz jest w stanie samodzielnie rzucić papierosy. Dziś Światowy Dzień Bez Papierosa

Niemal co trzeci dorosły Polak przyznaje się do palenia papierosów. Ta liczba świadczy o porażce polskiej polityki zdrowotnej, w ramach której zakładano redukcję udziału palaczy w społeczeństwie do 5 proc. przed 2030 rokiem. Taki sukces zanotowała Szwecja, w której odsetek palaczy spadł w latach 2008–2023 z 15 proc. do 5,6 proc. Tymczasem wachlarz chorób wywołanych wdychaniem papierosowego dymu jest bardzo szeroki. Najgroźniejsze z nich, oprócz nowotworów, są związane z układem oddechowym i sercowo-naczyniowym jak np. żylna choroba zakrzepowo-zatorowa. 31 maja obchodzona jest 37. rocznica Światowego Dnia Bez Papierosa.

Prawo

Po wyborach wiele tematów w Komisji Europejskiej będzie kontynuowanych. Wśród nich Zielony Ład czy działania na rzecz solidarności z Ukrainą

Jest mało prawdopodobne, by po czerwcowych wyborach do europarlamentu nowa Komisja Europejska radykalnie zmieniła kierunek w wielu kluczowych tematach. Dotyczy to głównie Europejskiego Zielonego Ładu. Wśród priorytetów Brukseli, które w nowej kadencji będą z pewnością kontynuowane, wymienia się także kwestie związane z cyberbezpieczeństwem i digitalizacją na terenie Wspólnoty. W Polsce wybory do europarlamentu odbędą się w niedzielę, 9 czerwca.

Problemy społeczne

W strefach objętych konfliktem żyje 400 mln dzieci. Najtrudniejsza sytuacja jest w Strefie Gazy, gdzie w ciągu kilku miesięcy zginęło ponad 12 tys. dzieci

Według UNICEF jedno na pięć dzieci żyje w strefach objętych konfliktami lub z nich ucieka. Organizacja Narodów Zjednoczonych w latach 2005–2022 zweryfikowała ponad 315 tys. poważnych naruszeń praw dziecka na obszarach objętych konfliktem. Najtrudniejsza sytuacja panuje w Strefie Gazy, gdzie tylko w tym roku zginęło więcej dzieci niż w 2022 roku na całym świecie.  Wojna zabiera dzieciom to, co najważniejsze, czyli poczucie bezpieczeństwa i znacząco wpływa na ich rozwój – alarmuje Polska Akcja Humanitarna.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.